گروه پترو نیرو صبا به عنوان یکی از شرکت های پیمانکاری فعال در کشور و در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در ابتدای تاسیس، تلاش کرد با نگاهی پروژه محور تمامی مشکلات و موانع موجود را در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی حل نماید و تا کنون در این زمینه موفق و نقش آفرینی نموده است.  این نگاه پروژه محور قادر است مدیریتی پویا را در اجرای پروژه ها به نمایش بگذارد که باعث به اتمام رسیدن پروژه ها با کمترین قیمت، کمترین زمان، بهترین کیفیت و با استفاده از استاندارد های شناخته شده در جهان در زمینه مدیریت پروژه شده است که زوایایی از پروژه را مشاهده کنیم که در دیدگاه سنتی مدیریت پروژه همواره مغفول می ماند.

این امر باعث شده است به عنوان یک شرکت پترو نیرو صبا تا به حال به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی شناخته شود و باعث ایجاد فرصت شغلی برای بیش از ۵۰۰۰ نفر نیرو انسانی متخصص و مجرب بومی و غیر بومی را در کارنامه ی خود ثبت کند.

گروه پترو نیرو صبا در سال های اخیرتلاش کرده است تا به عنوان یک شرکت پیمانکاری دانش بنیان، در ورود به روش ها و رویکرد های علمی به کشور پیشرو و فعال باشد و بتواند با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های داخلی و بومی دانش فنی در زمینه طراحی، خرید، ساخت و راه اندازی (EPCC) پروژه های استراتژیک و عظیم ملّی را به اتمام برساند و باعث تبدیل جامعه ایران به کشوری پیشرفته کمک نماید. همچنین گروه پترو نیرو صبا توانسته است با فعالیت در زمینه پروژه های صنعتی بین المللی به جهانیان اقتدار و دانش فنی و مهندسی کشور ایران و مهندسین ایرانی را به نمایش بگذارد. باعث افتخار گروه پترو نیرو صبا است که تا کنون توانسته است بیش از ۲۶۰ هزار نفر ساعت کار در بیش از ۳۰ پروژه در کشور را بدون حادثه به اتمام رسانده است.

همکاری با ما

جهت همکاری با هلدینگ بین المللی سما اقدام به تکمیل فرم زیر نمایید: